O nás

 Autoškola LEJSEK byla založena jako jedna z prvních soukromých autoškol po roce 1989 a v současné době má 5 zaměstnanců. Výuku provádějí kvalifikovaní učitelé s pedagogickým vzděláním a dlouholetou praxí v oboru. Praktickým výcvikem  pokrývá naše firma oblast Hořic v Podkrkonoší, Jičína a jeho okolí, v oblasti školení působíme po celé ČR.

   Automobilismus patří nepochybně k velkým fenoménům naší doby. Jízda automobilem je zajisté velmi pohodlná a rychlá, ale zároveň velmi  nebezpečná!  Každoročně nás o tom přesvědčují statistiky o počtů zraněných a usmrcených.  Cílem naší autoškoly je proto připravit žáky nejen pro úspěšné zvládnutí zkoušek, ale především dát podstatný základ pro dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Proto věnujeme maximální úsilí udržení trendu kvalitní výuky při zachování individuálního přístupu ke každému žákovi.

   Praktický výcvik je nejprve realizován na virtuálním trenažéru a následně na vozech zn. VW Golf VI, VW Polo, Škoda Fabia 1.2, Škoda Octavia 1.9 TDI, Suzuki 250, Honda 125 Varaderro, Honda 500 CBF, Honda Hornet 600 F. Autoškola LEJSEK je členem Asociace autoškol ČR a na odborné úrovni spolupracujeme s Krajským dopravním inspektorátem.

   Od roku 1990 úspěšně absolvovalo naší autoškolu více než 7000 uchazečů o řidičský průkaz a dosavadní úspěšnost na první pokus při závěrečných řidičských zkouškách je  vyšší než 90%.

Přeji Vám, aby pro Vás řízení bylo radostí a aby všechny Vaše kilometry byly bez nehody.

                                        Josef Lejsek     

                                                      

Motocykly

Skupina A1 – 11Kw (do 125 ccm) Honda Varadero 1250 ccm
Yamaha 125 4 BRK
Skupina a2 – do 35 kW Honda 500 CBR
Skupina A (bez omezení) Honda CB 600 Hornet

Skupina B osobní automobil

Volkswagen Golf
Volkswagen Polo
Škoda Octavia 1.9 TDI

Skupina B+E – osobní vůz + vlek nad 1000 kg

Volkswagen Golf Sportsvan

Skupina C

Mercedes Benz Atego

Skupina C + E

Mercedes Benz Atego + vlek

Skupina T

Zetor 7711