O nás

 Autoškola LEJSEK byla založena jako jedna z prvních soukromých autoškol po roce 1989 a v současné době má 5 zaměstnanců. Výuku provádějí kvalifikovaní učitelé s pedagogickým vzděláním a dlouholetou praxí v oboru. Praktickým výcvikem  pokrývá naše firma oblast Hořic v Podkrkonoší, Jičína a jeho okolí, v oblasti školení působíme po celé ČR.

   Automobilismus patří nepochybně k velkým fenoménům naší doby. Jízda automobilem je zajisté velmi pohodlná a rychlá, ale zároveň velmi  nebezpečná!  Každoročně nás o tom přesvědčují statistiky o počtů zraněných a usmrcených.  Cílem naší autoškoly je proto připravit žáky nejen pro úspěšné zvládnutí zkoušek, ale především dát podstatný základ pro dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Proto věnujeme maximální úsilí udržení trendu kvalitní výuky při zachování individuálního přístupu ke každému žákovi.

   Praktický výcvik je nejprve realizován na virtuálním trenažéru a následně na vozech zn. VW Golf VI, VW Polo, Škoda Rapid, Honda 125 Varaderro, Honda 500 CBF, Honda Hornet 600 F. Autoškola LEJSEK je členem Asociace autoškol ČR a na odborné úrovni spolupracujeme s Krajským dopravním inspektorátem.

   Od roku 1990 úspěšně absolvovalo naší autoškolu více než 7000 uchazečů o řidičský průkaz a dosavadní úspěšnost na první pokus při závěrečných řidičských zkouškách je  vyšší než 90%.

Přeji Vám, aby pro Vás řízení bylo radostí a aby všechny Vaše kilometry byly bez nehody.

                                        Josef Lejsek     

                                                      

Motocykly

Skupina A1 – 11Kw (do 125 ccm) Honda Varadero 1250 ccm
Yamaha 125 4 BRK
Skupina a2 – do 35 kW Honda 500 CBR
Skupina A (bez omezení) Honda CB 600 Hornet

Skupina B osobní automobil

Volkswagen Golf
Volkswagen Polo
Škoda Octavia 1.9 TDI

Skupina B+E – osobní vůz + vlek nad 1000 kg

Volkswagen Golf Sportsvan

Skupina C

Mercedes Benz Atego

Skupina C + E

Mercedes Benz Atego + vlek

Skupina T

Zetor 7711